Automobilių transportavimo ypatumai

Kuo kompaktiškiau ir kuo daugiau
Automobilių transportavimo ypatumai
2013 04 01

Visgi septintame dešimtmetyje, „General Motors” sugalvojo įdomesnį ir efektyvesnį būdą, kaip iš gamyklos transportuoti naują automobilį.

1971 metais pristatytas „Chevrolet Vega” buvo gaminamas vienoje iš „General Motors” gamyklų, kuri buvo pasiekiama ne tik keliu, bet ir bėgiais.

Kadangi tuo metu Jungtinių Amerikos Valstijų geležinkeliai plėtėsi nežmonišku greičiu, „General Motors” pasinaudojo šia proga ir sukūrė specialų vagoną transportuoti automobilius, kuris buvo pakrikštytas „Vert-A-Pack”. Modernus vagonas galėjo sutalpinti net 30 naujų automobilių. Pavyzdžiui, standartinis vagonas sugebėdavo sutalpinti vos 18 naujų automobilių.

Dėl išaugusios vagonų talpos, išaugo ir jų aukštis. Traukiniams buvo planuojami specialūs maršrutai, kuriuose nebūtų žemų tiltų ar intensyvių geležinkelio ruožų.

Kiekvieno automobilio dugne buvo sumontuoti specialūs tvirtinai, kurie praversdavo, kai automobilis būdavo įkeliamas į vagoną.

„General Motors” kurdama naujo tipo vagoną, atliko daugybę bandymų, kuriuose buvo bandoma sumažinti vagono vibracijas ir triukšmą. Taip pat buvo galvojama apie saugumą. Nauji ir modernūs vagonai buvo bandomi mažuose saugumo testuose, kuriuose vagonai parodydavo savo stipriąsias ir silpnąsias vietas smūgio metu.

Daugelis teigia, jog modernus vagonas paskatino „Chevrolet” inžinierius pasitempti ir deramai surinkti automobilius, jog pro kraštus nebėgtų alyva, aušinimo skystis ir pan.

Toks transportavimo būdas nepasiteisino. Pasak „General Motors”, transportuoti automobilius vertikalioje padėtyje per brangu, todėl šie vagonai buvo truputėlį modernizuoti.

Žemiau išvysite tuos pačius vagonus, kurie buvo naudojami „Cadillac” gamykloje. Kaip matote, automobiliai buvo krauni pakankamai tradiciškai.

Straipsnis iš http://automanas.tv3.lt/
Dabar transportuojama paprasčiau

1paslauga.lt

Mūsų pagrindinė veikla yra variklinių transporto priemonių supirkimas bei pardavimas